درباره ما

شروع هر مسیری یک داستانی دارد و شروع فارس بازار هم از این قاعده مستثنی نیست. داستان فارس بازار از سال ۹۸ آغاز گشت و از همان موقع دید و توجه‌مان به ایجاد بستری برای مخاطبان بود تا بتوانند با نهایت رضایت به تامین نیازهای خود بپردازند.

تدارک دیدن سبدی کامل از محصولات IT و همراه شدن با برندهای معتبری چون Anker، Zotac، Antec، Crucial، Creative و Baseus به‌صورت انحصاری و واردات و ارائه گوشی‌های Apple، نوت‌بوک‌های Asus و Lenovo و هارد دیسک‌های Western Digital به‌شکل مستقیم این امکان را به ما داده است که بتوانیم با تنوعی جذاب در برابر دیدگان مشتریان قرار گرفته تا در کلیه زمینه‌های توسعه‌ای و تفریحی بتوانند سیستم رایانه‌ای برای خود تهیه نمایند و یا با استفاده از محصولات ارائه شده در حوزه سرگرمی و لوازم جانبی ملزومات مورد نیاز زندگی خود را از فارس بازار خریداری کنند.

در کنار سبد محصولی خود تلاش‌مان بر این است که روز به روز پشتیبانی‌مان از مشتریان و مخاطبان سایت را قوی‌تر کرده تا رضایت‌مندی کاربران در تمامی مراحل انتخاب، خرید و پشتیبانی پس از آن را جلب نماییم و به فارس بازار به چشم اعتماد نگرده شود. ارائه کردن محصولات با گارانتی‌های معتبری که توسط شرکت بررسی می‌شوند نیز برگی دیگر است تا کاربران عزیز بتوانند با خیالی آسوده محصولات خود را تهیه نمایند، شرایط متنوعی نیز برای بازگرداندن کالا در صورت عدم جلب رضایت خریداران در نظر گرفته شده که می‌توانید آن را بخش قوانین سایت مشاهده نمایید.

مسیری که آغاز کرده‌ایم پر از سختی و بالا و پایینی است و در این میان دل‌مان به حضور و همراهی شما گرامیان گرم است، در سفر فارس بازار همراه‌مان باشید که این نقطه تازه شروع برنامه‌هاست و در آینده‌ای نزدیک می‌خواهیم از برترین‌های بازار و مورد اعتمادترین گزینه‌ها برای شما باشیم.