swapپرفروش ترین ها
filterفیلترهای جستجو
manufacturer
درباره برند ...

انتک (Antec)  فعالیت خود را از سال 1986 در شهر کالیفرنیا دفتر مرکزی خود آغاز کرد و توانست موقعیت خود را در بازار جهانی به عنوان یک پیشگام و رهبر قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر به ثبت برساند و می‌کوشد با ارائه محصولات با کیفیت باعث افزایش عملکرد سیستم و گیم‌ها و حتی ارتقا بازارهای جهانی شود و لازم به ذکر است که Antec Mobile یکی از شرکت‌های تابع این تولیدکننده‌ی آمریکایی می‌باشد.

این کمپانی قدرتمند اصلی‌ترین محصولات آن تولید قطعات کامپیوتر مانند خنک‌کننده و ... و پاور کامپیوتر و یا همان منابع تغذیه است. از لحاظ کیفیتی آنقدر بالاست که تا کنون توانسته محصولات خود را در 40 کشور سراسر دنیا به فروش برساند.

به عنوان مثال پاور کامپیوتر انتک از فن‌های بی‌صدا و همچنین از فناوری Zero RPM بهره می‌برد که باعث می‌شود پاورهای کامپیوتر انتک در اوج سکوت به فعالیت خود ادامه دهد و مانع بهم خوردن تمرکز کاربران حین انجام کار شود و نمونه‌ی دیگر خنک‌کننده‌های این کمپانی که توانسته با فاصله‌ی زیادی رقیبان خود را کنار بگذارد، نوع طراحی آن است که در خنک‌کننده‌های مایع انتک، واتر پمپ با مادربرد ادغام شده و این باعث می‌شود که مادربرد وزن و فشار کمتری تحمل کند و دچار آسیب نشود.

مطالعه ادامه متن....