swapپرفروش ترین ها
filterفیلترهای جستجو
manufacturer
درباره برند ...

برند کروشیال یکی از زیر مجموعه های شرکت آمریکایی مایکرون میباشد که یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده رم و تجهیزات ذخیره سازی است که در اصل کار شرکت مایکرون تولید چیپست میباشد که به عنوان chip maker شاخته شده است . این شرکت دارای چند زیر مجموعه بوده که برند Crucial به عنوان Upgrade Memory ، برند Rendition به عنوان Midgrade و برند Expected به عنوان Downgrade را شامل میشود
کروشیال در سال 1996 فعالیت خود را شروع کرده است.Crucial به معنی ” حیات ” می باشد. دلیل انتخاب اسم کروشیال این بوده که سیستم شما بدون قسمت حافظه کار نخواهد کرد .
این شرکت از زمانی که دستگاه های فکس نیاز به رم داشتند آغاز به کار کرده و امروزه به عنوان یکی از پیش قدم های حوزه تکنولوژی و صنعت ذخیره سازی اطلاعات فعالیت میکند. کروشیال درحال حاضر یکی از پرچمداران و پیشگامان حافظه در دنیا بشمار می اید.
کروشیال در ساخت رم و حافظه های ذخیره سازی ازعلم روز دنیا و ایده های خلاقانه برای بهتر شدن محصول استفاده می کند به همین خاطر محصولات تولیدی این شرکت از سرعت مناسبی برخوردار است. سرعت بالا در قطعات کامپیوتر این امکان را فراهم می کند تا همزمان به پردازش چندین دستور بپردازند.حافظه و رم جزو قطعات اساسی یک سیستم بشمار می آید که برای شروع بکار به آنها نیاز دارد. کروشیال با در دست داشتن تکنولوژی ساختم رم و حافظه همیشه جزو پیشتازان این عرضه بوده و سعی کرده تا تغییری رو به جلو در جهت عملکرد بهتر سیستم ها و تجربه خوب کاربران ارائه کند.
رم های تولید شده دراین شرکت به دوسته کلی میتوان تقسیم کرد ، رم های لپ تاپ و رم های دسکتاپ پ که هر کدام دارای ظرفیت های هستند که جوابگوی هر نیازی در هر سطحی باشند. هارد های SSD هم به دو صورت SATA و MVME به بازار عرضه شده اند که کاربران از هر نوع که با سیستم خود سازگار باشد میتواننند استفاده کنند.

درحال حاضر رم های لپ تاپ، دسکتاپ و حافظه های SSD کروشیال در بازار ایران موجود هستند که فروشگاه اینترنتی فارس بازار سعی داشته تنوع کاملی از این برند را در سبد کالا خود با قیمت مناسب و گارانتی معتبر داشته باشد تا کاربران لذت استفاده از این برند را داشته باشند

مطالعه ادامه متن....