swapپرفروش ترین ها
filterفیلترهای جستجو

از تاسیس تا جوایز بین المللی

“Rapoo” از برندهای موفق در زمینه‌ی تولید و توسعه لوازم جانبی به شمار می‌رود که از همان ابتدای شروع فعالیت خود یعنی سال 2002 میلادی، عمده‌ی تمرکز خود را بر طراحی و تولید لوازم جانبی بی‌سیم گذاشت. از سال 2002 تا کنون این کمپانی تمام تلاش خود را در راستای تولید بهترین محصولات بی‌سیم و باسیم در زمینه‌ی ماوس، کیبورد و هدست گذاشته و همین امر تبدیل به رمز موفقیت رپو در جذب کاربران خود شده است.محصولات رپو به دو دسته‌ی کاربری عادی و گیمینگ تقسیم می‌شوند که محصولات گیمینگ خود را تحت عنوان VPRO به طراحی و تولید می‌رساند.
به عنوان مثال از ماوس‌های اداری این برند می‌توان به MT750، M100، M300، M500، MT550 و M6610 اشاذه کرد و کیبوردهای اداری رپو در دو نوع به دست کاربران می‌رسد نوع اول به صورت تکی و نوع دوم همراه با ماوس کامپیوتر برای کاربران به تولید می‌رسد که در فارس بازار می‌توانید محصولات رپو را با قیمت روز همراه با گارانتی معتبر تهیه کنید.

 رپو

رپو از زمان فعالیت خود تا کنون توانسته جوایز مختلفی را از سوی رسانه‌ها و سازمان‌های معتبر چین و علی الخصصوص بین المللی دریافت کند که از مشهورترین آن‌ها می‌توان به جایزه IF اشاره کرد. از خلاقیت‌های این کمپانی می‌توان به این موضوع اشاره کرد که در زمینه‌ی تولید و آزمایش قطعات الکترونیکی و همچنین بسته‌بندی محصولات 75 ربات ABB‌ خریداری کرد و همین امر موجب کاهش چشمگیری نیروی انسانی در این کمپانی شد.
یکی از اتفاقات مهمی که در تاریخچه‌ی کمپانی رپو می‌توان به همکاری این برند با فروشگاه Best Buy اشاره کرد که این فروشگاه کانادایی به عنوان فروشنده اختصاصی این برند چینی در کانادا انتخاب شد.
در سال 2018 رپو از فناری جدید خود با نام Multi-Mode در نمایشگاه IFA رونمایی کرد که با این فناوری امکان استفاده‌ی لوازم جانبی بی‌سیم با چند دستگاه به راحتی امکان پذیر خواهد شد.

خرید مطمئن محصولات رپو در فارس بازار

اگر به‌دنبال یک محصول با کیفیت در زمینه‌ی ماوس و کیبورد و هدست هستید و در این روزها قیمت محصول بعد از کیفیت و کارایی آن برایتان در اولویت است،‌ می‌توانید تمامی محصولات رپو را همراه با گارانتی معتبر و با قیمت روز از فارس بازار خریداری کنید.

مطالعه ادامه متن....